

| Visi | |
| Apkures jauda(kW) | 4.0 kW (0.9-5.9) |
| Barošanas jauda | 230V/50Hz |
| Darbības temperatūra sildīšana | -30°C līdz +24°C |
| Dzesēšanas jauda (Kw) | 3.4 kW (1.0-4.2) |
| Kategorija | Gaiss-gaiss siltumsūknis |
| Krāsa | Balts |
| Scop | 4.60 (A++) |
| Skaņas līmenis iekšdaļa/ārdaļa | 22/43 |
| Tips | Sienas |
| WIFI/LAN | Jā |
Iepazīstinām ar Fujitsu KM Sērijas ASYG12KMCEN — standarta klāsta Nordic-specifikācijas sienas tipa gaiss-gaiss siltumsūkni, kas apvieno estētisku ārējo dizainu ar spēcīgu apsildes veiktspēju. Izstrādāts Ziemeļeiropas klimatam, šī 4.0 kW ierīce nodrošina uzticamu apsildes darbību līdz -25°C āra temperatūrā, padarot to par lielisku izvēli visa gada komfortam aukstos reģionos.
KMCEN modelis sasniedz A++ sezonas efektivitāti apsildei (SCOP 4.60) un A++ dzesēšanai (SEER 7.50), piedāvājot stipru veiktspējas un enerģijas ietaupījumu balansu. Ar apsildes jaudu 4.0 kW (līdz 5.9 kW maksimāli) un dzesēšanas jaudu 3.4 kW, ASYG12KMCEN ir ideāli piemērots dzīvojamām telpām un guļamistabām aptuveni 30-40 m² platībā.
Komforta funkcijas ietver klusu darbību no 22 dB(A), integrētu Wireless LAN pilnai vadībai no viedierīces caur AIRSTAGE Mobile aplikāciju, un programmējamu nedēļas taimeri. Vienkārša uzstādīšana, pateicoties noņemamam apakšējam pārsegam un atjauninātajam sienas āķa stiprinājumam. Izmanto videi draudzīgo R32 dzesētāju.
Tīri balts estētiskais ārējais dizains iederas jebkurā interjerā. Pilna sistēma ietver gan iekšdaļu (ASYG12KMCEN), gan ārdaļu (AOYG12KMCEN), abas paredzētas Nordic klimatam.