

| Visi | |
| Apkures jauda(kW) | 3.2 kW (0.9-5.2) |
| Barošanas jauda | 230V/50Hz |
| Darbības temperatūra sildīšana | -25°C līdz +24°C |
| Dzesēšanas jauda (Kw) | 2.5 kW (1.0-3.2) |
| Kategorija | Gaiss-gaiss siltumsūknis |
| Krāsa | Balts |
| Scop | 4.60 (A++) |
| Skaņas līmenis iekšdaļa/ārdaļa | 22/43 |
| Tips | Sienas |
| WIFI/LAN | Optional |
Iepazīstinām ar Fujitsu KM Sērijas ASYG09KMCB — Nordic-specifikācijas sienas tipa gaiss-gaiss siltumsūkni, kas izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu pēdu zonas apsildi ar uzticamām standarta funkcijām. Izstrādāts Ziemeļeiropas klimatam, šī 3.2 kW ierīce efektīvi darbojas apsildes režīmā līdz -25°C āra temperatūrā, padarot to par uzticamu izvēli aukstu reģionu mājām.
KMCB modelis sasniedz A+ sezonas efektivitāti apsildei (SCOP 4.10) un A++ dzesēšanai (SEER 6.50), ar apsildes jaudu 3.2 kW (līdz 5.2 kW maksimāli) un dzesēšanas jaudu 2.5 kW. Piemērots dzīvojamām telpām un guļamistabām aptuveni 20-30 m² platībā.
Power Diffuser funkcija izmanto papildu sensoru kontrolētu žalūziju, kas atveras, lai uzlabotu tūlītēju komfortu, īpaši apsildes režīmā, kur siltais gaiss tiek virzīts lejup uz pēdu zonu. Powerful režīms nodrošina maksimālu gaisa plūsmu, lai ātri sasildītu telpu līdz komforta līmenim. Pieejams papildu Wireless LAN interfeiss vadībai no viedierīces. Izmanto videi draudzīgo R32 dzesētāju.
Pilna sistēma ietver gan iekšdaļu (ASYG09KMCB), gan ārdaļu (AOYG09KMCBN), abas paredzētas Nordic klimatam.